Alaušo slėnis

Restoranas

„Gyventi yra daugiau nei didinti greitį.“
Gandhi

Restorano - baro „Alaušo slėnis“ darbo laikas:
I -    Pagal išankstinius užsakymus
II -   Pagal išankstinius užsakymus
III -  Pagal išankstinius užsakymus
IV -  Pagal išankstinius užsakymus
V -   11-23 val.
VI -  11-23 val.
VII - 11-21 val.

Atėjus jau dešimtam rudens – žiemos – pavasario sezonui, informuojame, jog nuo š.m. spalio 2 d. iki 2018 m. balandžio 30 d. poilsio ir renginių centro restoranas ir baras nuo pirmadienio iki ketvirtadienio dirba tik pagal išankstinius užsakymus, nuo penktadienio iki šeštadienio restoranas dirba nuo 11.00 val. iki 23.00 val., sekmadienį - nuo 11.00 val. iki 21.00 val.
 

Alaušo slėnis restorano meniu

Vestuvių renginiai

Restorane galėsite užsisakyti iš vietinių produktų ruošiamus mėsos (paukštienos, jautienos ir kt.), žuvų, daržovių patiekalus, sriubas ir užkandžius.

Norintys pusryčiauti "Alaušo slėnio" svečiai, pusryčius (8–11 val.) galės užsisakyti iš anksto (į nakvynės kainą pusryčiai yra neįskaičiuoti), o maistą ir gėrimus galėsime patiekti poilsio namelyje, pliaže ar pavėsinėje.

Baro meniu siūlo mėgautis tauriaisiais gėrimais: šampanu, viskiu, brendžiu, romu, vynu ir kt.

Subtilūs interjero elementai derinami su natūralaus medžio šiluma, o stiklinės pastato konstrukcijos leis jausti Alaušo atmosferą ir pietaujant viduje.

Vienu metu restorane galime priimti 68 svečius, furšeto metu – 90. Renginių metu galima organizuoti maitinimą lauke ar įrengti laikinas pavėsines.