Alaušo slėnis

Alaušo slėnis

„Tas, kuris suranda Žemės grožį, gauna jėgų atsargas, kurių pakaks iki gyvenimo pabaigos.“
R. Carson‘as

Tai poilsio ir renginių centras, įsikūręs vaizdingoje vakarinėje Alaušo ežero pakrantėje (~110 km nuo Vilniaus, ~135 km nuo Kauno). Centras pradėjo savo veiklą 2008 metų rugpjūčio mėnesį, apima erdvų virš 4 ha plotą, apgyvendinimo paslaugas galime suteikti 68 svečiams.

„Alaušo slėnis“ yra Kaimo turizmo asociacijos narys, įvertintas auksčiausiu vertinimu - 5 gandrais, teikia maitinimo, apgyvendinimo bei poilsio paslaugas.

Mūsų svečiai gyvena rąstiniuose poilsio nameliuose, kuriuose įrengtos terasos į ežerą, svetainės, miegamieji, kambariai apstatyti šiuolaikiniais baldais, yra mini virtuvės ir modernūs vonios kambariai.

Centre platus laisvalaikio užsiėmimų pasirinkimas. Šalia tyvuliuojantis skaidrus Alaušo ežeras ne tik nuplauna įtampą, bet ir yra gausus žuvų, tinkamas nardyti bei mėgautis kitomis vandens pramogomis. O taip pat yra aptvarai, kuriuose ganosi taurieji elniai ir danieliai. Jie mėgsta daržoves ir duoną. Jeigu Jums pasiseks, jie prieis prie Jūsų ir galėsite juos pamaitinti iš rankų bei pasidaryti gražias ir mielas fotografijas atminčiai.

„Alaušo slėnis“ paslaugas teikia ištisus metus. Užsisakykite savo namelį dabar!

Poilsio ir renginių centras ,,Alaušo slėnis“ 
Pakrantės  g. 53, Bikuškio kaimas, Sudeikių seniūnija, Utenos raj.
Informacija telefonu:  +370 640 42840 
El. paštu: centras@alausoslenis.lt