Alaušo slėnis

Restoranas

„Gyventi yra daugiau nei didinti greitį.“
Gandhi

Restorano - baro „Alaušo slėnis“ darbo laikas:
I -    iš anksto susitarus
II -   iš anksto susitarus
III -  iš anksto susitarus
IV -  iš anksto susitarus
V -   11-23 val.
VI -  11-23 val.
VII - 11-21 val.

Atėjus jau vienuoliktam rudens-žiemos-pavasario sezonui nuo š.m. rugsėjo 18 d. poilsio ir renginių centro restoranas ir baras dirba tik penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio dirbame iš anksto susitarus su svečiais ir suderinus meniu, kilus klausimams prašome skambinti ir teirautis Tel.: +370 640 42840.

Dėkojame Jums už supratimą.

 

Alaušo slėnis restorano meniu

Vestuvių renginiai

Restorane galėsite užsisakyti iš vietinių produktų ruošiamus mėsos (paukštienos, jautienos ir kt.), žuvų, daržovių patiekalus, sriubas ir užkandžius.

Norintys pusryčiauti "Alaušo slėnio" svečiai, pusryčius (8–11 val.) galės užsisakyti iš anksto (į nakvynės kainą pusryčiai yra neįskaičiuoti), o maistą ir gėrimus galėsime patiekti poilsio namelyje, pliaže ar pavėsinėje.

Baro meniu siūlo mėgautis tauriaisiais gėrimais: šampanu, viskiu, brendžiu, romu, vynu ir kt.

Subtilūs interjero elementai derinami su natūralaus medžio šiluma, o stiklinės pastato konstrukcijos leis jausti Alaušo atmosferą ir pietaujant viduje.

Vienu metu restorane galime priimti 68 svečius, furšeto metu – 90. Renginių metu galima organizuoti maitinimą lauke ar įrengti laikinas pavėsines.